KVT FAQ

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Burada panel üyelerimiz tarafından sorulan en yaygın soruların cevaplarını bulacaksınız. Membersupport@synoint.com adresinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buradaki formu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir ve KVT Panel’den istediğiniz zaman ayrılmayı seçebilirsiniz.

Buraya giderek ve e-posta adresinizi girerek, KVT Panel’e giriş bilgilerinizin size gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Giriş yaparak bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Bu bilgiler size hangi anketlerin gönderileceğini ve tarafınıza aktarılacak ödüllerin nereye yapılacağını belirlemek için kullanılır.

membersupport@synoint.com adresine sizi KVT Panel’den çıkarmamızı isteyen bir e-posta göndererek panel üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Hesabınıza giriş yaparak bakiyenizi ve ödeme geçmişinizi kontrol edebilirsiniz.

Bir anketi yanıtladığınız için alacağınız ödül miktarı değişiklik gösterir ve anketin uzunluğuna bağlıdır. Aradığımız gruba uymuyorsanız, yine de zaman ayırdığınız için bir miktar ödül alabilirsiniz.

Kazandığınız ödülleri A101’de kullanabileceğiniz hediye çeklerine dönüştürebilirsiniz. Farklı ödül dönüştürme seçeneklerini de en kısa zamanda eklemeyi hedefliyoruz.

Size gönderilen anketlerin sayısı, kim olduğunuza ve hesabınızda yaptığınız ayarlara göre değişir. Birçok anket yalnızca belirli bir hedef kitleye yöneliktir. Hesabınızın altında ne sıklıkla anket almak istediğinizi seçebilirsiniz.

E-posta adresinize gönderilen bir anket daveti alıyorsunuz. O e-postada, ankete ulaşmak için tıklayacağınız bir bağlantı oluyor.
Anket ayrı bir pencerede açılır ve zamanınız olduğunda başlatıp bitirebilirsiniz.

Deneyimlerimize göre, herkesin gönderdiğimiz anketleri yanıtlayacak zamanı veya fırsatı olmadığını biliyoruz. Örneğin, bazıları tatildedir ve anketimize cevap veremezler. Bu nedenle, anket daha fazla sayıda kişiye gönderilir ve istenen sayıda yanıt alındığında sona erer. Bundan sonra, daha fazla panelist anketi yanıtlayamaz.

Bazı anketler yalnızca belirli bir grup insana, örneğin solak insanlara yöneliktir. Bu nedenle, anket, anketin profiline uyup uymadığınızı görmek için bir dizi tanıma ve eleme soruları. Ankette aranan gruba ait değilseniz anket sona erer.